Orienteerumises 2 medalit

Põlva maakonna koolinoorte meistrivõistlused valikorienteerumises toimusid 14.mail Kadajal. Osales kokku 80 koolinoort.

Viluste esindus oli sel aastal 8 liikmeline: Rivo Vegner, Jette-Ly Assor, Rianne Lääniste, Lenna Raudsaar, Karl-Kristjan Ilus, Taavi Vegner, Kevin Vissel, Sirelin Ilves, Imre Kivisild.
Võistluste esimene lõpetajana väljus metsast meie Rivo Vegner ning teatas rõõmsalt, et sai kätte kerge vaevaga 6 kontrollpunkti. Kontrollaega jäi veel kasutama siiski 20 minutit. Sellegi poolest 23 võistleja hulgas tubli 11 koht.
Eriti hea tulemuse saavutasid Imre Kivisild ja Kevin Vissel, kes omas vanuseklassides saavutasid 3. kohad!
Sirelin Ilves läbis raja II koha punktiarvuga, kuid ebaõnn võistluse lõpuosas ja seetõttu ajalimiidi ületamine asetasid protokollis ta 4. kohale.
Ka teiste hea sooritus võimaldas kokkuvõttes koolide arvestuses kuue kooli hulgas saavutada tubli neljas koht. Meid edestasid vaid 2 Põlva kooli ja Johannese Kool Rosmal.