Kooli vibulaskjad Eesti sisemeistrivõistlustel


17.-18. märtsil toimusid Viljandis Eesti Vibuliidu kalenderplaani kuuluvad Eesti sisemeistrivõistlused, mis on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenisid Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.
Kagu Vibuklubi oli esindatud 9 osalejaga, medaleid võeti võistlustelt 5 tk. Sealhulgas üks meistritiitel ( Carmel London vaistuvibu lasteklass).
Auhinnalise 2. koha omas vanusegrupis ja vibuklassis Viluste Põhikoolist saavutas Leelo Dello  (pikkvibu kadett)
kohale jäi napilt Kerli Metsoja (pikkvibu kadett) ja 5. koha saavutas Rane Arumets (pikkvibu kadett).
Kõik Kagu Vibuklubi liikmetest osalejad said suurepäraselt hakkama, vaatamata sellele, et vastased on mitmeid, mitmeid kordi suuremate kogemuste pagasiga, ikka aastaid vibu lasknud. Omandatud tehniline oskus vibu lasta, oli suurepärane kõigil meie klubi vibulaskjatel, see kajastus tulemustes ja üllatas vastaseid. Enamus klubi võistlejaist vaevles  vähemal või rohkemal määral haiguste küüsis, mis kindlasti oli silmnähtavalt segav tegur, et veel paremaid tulemusi saavutada. Ind võistelda oli nii suur, et alla ei andnud keegi.
Ei väsi kordamast: väga, väga tublid on kõik, kes käivad vibutrennis. Kõik osalejad omandavad uue oskuse, koos palju muuga. Kuid võimalik on ennast ka sportlike tulemuste poole pealt näidata, ka kõige pisematel. 

Kagu Vibuklubi