Sõpruskohtumine Värska võrkpallinoortega

Neljapäevasel võrkpallitreeningul tulid meile külla Värska (kuni 9.kl) võrkpallihuvilised. Maha sai peetud põnev pallilahing, kus seekord külalislahkus lubas vastastel võiduga koju sõita. Esimeses geimis oli tunda, et Värska õpilastel on rohkem olnud võimalust mängida täisvõistkonnaga (kuus kuue vastu). Mida mäng edasi, olukord paranes, II geim oli lausa nii pingeline, et lõppes alles seisul 30:28. Veel Värska kasuks. Aga III geim sai juba võidurõõmu tunda Uku juhitud Viluste võistkond. Ka IV geim oli tasavägine, kui lõpp läks tänud Värska poiste tugevale servile külalistele. Lõpptulemus 1:3, kuid kokku sai lepitud, et ka Viluste võrkpallinoored sõidavad Värskasse ja proovivad võtta revanši. Võistkonnas mängisid Uku, Rainer, Imre, Nelelis ja Kristin. Tugevamaks küljeks oli meil serv (eriti Nelelisil ja Kristinil!). Ka õnnestusid mõned ilusad rünnakud Uku ja Raineri esituses. Harjutama peaks veel väljakul liikumist ja erinevate olukordade lahendamist ning võistlusmängus oma tugevuste ära kasutamist.
Külalisi kostitati kommikotiga ning kingiti kooli meened.