ELO hooaja avasündmus Viluste koolis.

ELO on Eestimaa noorteühendus, kus löövad kaasa noored 7 – 18 eluaastani, kes jagunevad A- rühmadeks  – 1.- 4. klass, Klubideks – 5.- 9. klass ja JuniorTeamideks – 10.- 12. klass. ELO vahetas 30 aastat tagasi välja pioneeriorganisatsiooni ja alates sellest ajast on ELO-ga seotud ka Viluste kooli noored. ELO – tähendab ERITI LAHE OLEMINE ja seda on tõestanud ka kõik 30 tegevusaastat. Seekord oli Noorteühendus ELO oodatud Vilustesse hooaja avasündmusele, mis sai teoks 9.-10. novembril. Külalised saabusid Arukülast, Kohtlast, Keilast, Parksepast, võõrustajateks Viluste kooli elokad. Nädalavahetusel tegutsesid koos 110 noort ja 10 täiskasvanut. Teadmisi ja ülevaate meie kooli traditsioonidest ja tegemistest said külalised osaledes viktoriinides ja erinevates mängudes. Õhtuprogramm koos vilistlastest lõõtsa- ja laulupoistega ning lõkkeõhtu tokisaiade küpsetamisega oli meeleolukas ja elevust tekitav. Vanu ja uusi lauamänge mängides, öövõrkpalli lahinguid lüües, ELO tähestikku koostades, kalendrifotosid lavastades ja öises koolimajas ringi hiilides sai märkamatult reedest laupäev.  Kõht hommikuputru täis, sõitsid kõik Räpina Loomemajja, et seal asjatundlike ja toredate juhendajate eestvõtmisel loovalt tegutseda.

 Aitäh Loomemaja meeskonnale sõbraliku ja meeldejääva vastuvõtu eest. Noortele väga meeldis. Tuntud tõde on see, et tegutseda on alati toredam, kui kõht on maitsvat toitu täis. Nii hea, et kodukohast on võtta suurepärased toitlustajad. Külalised olid vaimustuses. Täname OÜ RUSCOLZ  ja Koduköök „UUESKUUES”!   

   Kaks novembripäeva, täis toredaid ettevõtmisi, mõnusaid kohtumisi ja uusi sõpru, möödusid kiiresti. KIITUS Viluste A-rühma, Klubi ja J-Teami liikmetele, kooliperele ja sõpradele, kes kõik tegid selleks, et külalised ennast siin oodatuna ja hästi tunneksid.  Kui bussid kooliõuest minema sõitsid, jäi südamesse teadmine – ELO on tõesti ERITI LAHE OLEMINE.  

Uute kohtumisteni!

Viluste ELO kuraatorid – Esta Sokman, Krista Salf