Tehtud !

 Saime meiegi anda oma panuse üleriigilistel talgutel „Teeme ära”. Loomulikult osalesime me Võhandu ürgoru talgutel Süvahavva külas Uku koopa ja allika heaks, sest meie selle aasta kooliprojekt on „Avasta allikaid”.
Seltskond rõõmsameelseid töökaid noori kahe meie kooli Ukuga (Uku Sõrmus, Uku Rätsep) eesotsas kogunes allika juurde. Kui olime oma silmaga töökoha üle vaadanud ja olukorda hinnanud, saime kohaliku loodustalu perenaiselt Reedalt juhtnöörid ja seejärel asusime entusiastlikult tegutsema. Uskumatult töökad noored olid talgutele tulnud ja nii läks töö lennates. Vana trepi mädanenud lauad said lahti võetud ja minema transporditud, murdunud puud ja nende oksad ära koristatud, praht kokku korjatud, allikakülalistele uus sillake paika pandud, Reelika telefon jõest päästetud. Boonusena saime koos giidiga jõekaldal matkata ja tema pajatusi möödunud aegadest kuulata. Küll maitsesid hästi peale sellist tegusat olemist loodustalus pakutud tee ja võileivad. Süvahavva loodustalu perenaine Reet oli meie tööga väga rahul. Kiidusõnad kõrvus, asusime rõõmsalt koduteele. Hea meel oli ka sellest, et meie kaks Ukut otsustasid seekord veel mitte koopasse maskottideks jääda, vaid ikka meie seltsis  edasi toimetada.

no images were found

Noored, kes värskes õhus tegusalt laupäeva veetsid ja oma panuse puhtama Eesti eest andsid on: Reelika Kärbla, Imre Kivisild, Ivo Rätsep, Kasper Kallari, Rainer Luht, Uku Sõrmus ja Uku Rätsep.

 Õp.Esta Sokman