“Euroopa jõulupuu” 2017

Osaleme jõulude eel teistkordselt rahvusvahelises projektis „Euroopa jõulupuu”. Jõuluehteid valmistasid meie kooli 5.- 9. klasside õpilased toominga, sireli, kadaka ja kase puidust lõigatud ketastele. Ehted pakkisime ja postitasime peaaegu kolmekümnesse erinevasse kooli üle Euroopa.   Aitäh õp.Vaiko Kiudorvile, kes  projektiks vajamineva  materjali ette valmistas ning ehetele sobiva jõulupuu meisterdas. Kunstihuvilistega maalisime puuketastele akrüülvärvidega   rasvatihase. On ju rasvatihane talveperioodil üks armsamaid ja uudishimulikumaid linde, kes meie klassiakende taga rasvapalle nokib. Meisterdasime ka jõulukaarte, mida koos jõuluehete ja heade jõulusoovidega teele saatsime. Lisaks ehtele ja kaardile lisasime pakki inglisekeelse Eesti jõulukommete tutvustuse ning meie õpilaste (Rane Arumets, Kristin Kasuk, Lemme Liin) tehtud kaunid talvefotod.

 Samalaadsed pakikesed erinevate  rõõmutoovate jõuluehetega on saabunud ka meie kooli. Samuti saame erinevad infopaketid vastavatest koolidest, mida tutvustame näitusel ka õpilastele.

Jääme ehteid põnevusega ootama. Täname kõiki osalenud õpilasi!

Projekti eestvedaja ja rahastaja on Europe Direct´i Põlvamaa teabekeskus ja Põlva Maavalitsus. Meie koolis on koordinaatoriteks õp Kairi Kase ja õp Heili Ahelik.

Pildid