Viluste Põhikooli spordinädal – ÕPIN ÕUES, TERVIS PÕUES!

Meie kooliaasta sai taas igati sportliku alguse. 
26.- 30. septembrini sai teoks spordinädal – ÕPIN ÕUES, TERVIS PÕUES!

* Esmaspäeval toimus heategevusteatejooks ja Kagu Vibuklubi treenerite juhtimisel vibulaskmise reklaamtreening.
PILTIDE VAATAMISEKS VAJUTA PILDILE!

* Teisipäeval oli sportlik stiilipäev – riietus vastavalt lemmikspordialale ja liikumisvahetunnid õues.

PILTIDE VAATAMISEKS VAJUTA PILDILE!

 

Sellel päeval võis koolimajas kohata nii jalgpallureid, korvpallureid, orienteerujaid, ujujaid, tugitoolisportlasi, kaugushüppajat, ratsutajaid, võrkpallureid, kergejõustiklasi, slacklinereid, tantsijaid, motosportlasi ja nii edasi.

*Kolmapäev möödus koos kogu kooliperega Veriora järve ääres.
PILTIDE VAATAMISEKS VAJUTA PILDILE!

Sportlikult aktiivne tegevus NK Leevi rühmapealiku Kasper Kallari ja tema meeskonna juhtimisel ja siis meie traditsiooniline AASTA JOOKS 2022 ümber järve. 
PILTIDE VAATAMISEKS VAJUTA PILDILE!

Kiiremad tüdrukud aastal 2022 on –  I koht  Raneli Piirisild ( 7.kl.)  II koht – Mari Liiv ( 3.kl.) ja III koht Lemme Salf (6.kl.) ja kiiremad poisid aastal 2022 – I koht Ken- Marten Ilus (8.kl.) II koht Renet Plaado ( 2.kl.) ja III koht – Mairo Mendrik ( 8.kl.)  Jooksuraja läbis rekordarv sportlasi – 80 noort ja üks õpetaja.

*Neljapäeval võistlesime 4.-9.klassi tüdrukute võistkonnaga ( Mirell Abel, Rianne Lääniste 9.kl., Raneli Piirisild, Britt-Marii Vija, Alexandra Raudsaar 7.kl., Lemme Salf 6.kl., Reti Arumets, Eliise Lauk 4.kl.) maakonna koolide jalgpalli võistlustel Lootospark staadionil. Tulemuseks suurte koolide kaheksa võistkonna seas igati tubli kuues koht.
PS! Siia lisanduvad pildid

* Reedel matkasime kõik koos Rõuge Ööbikuorus.
PS! Siia lisanduvad pildid

Meie klasside hüüdlaused matkapäeva lõpus olid igati rõõmustavad – *Loodus on ilus, sammud said tehtud. *Lahe matkapäev kaunis looduses. *Pastaka päästeoperatsioon. * Tänapäevast muinasaega läbi Ööbikuoru ja Pesapuu juurde tagasi. * Oli tore, saime infot ajaloost. *Heia, heia hipp, hopp – matkapäev oli tipp, topp! * Matkame rõõmuga!  *Õpi õues, tervis põues!

 Oli liikumist ja päikest täis spordinädal. Suurepärane, et spordipisik meiegi noorte seast pole kadunud. Kiitus kõigile tegutsejatele, abilistele!

Kõlama jääb spordinädala moto – Õpin õues, tervis põues!

Keh.kasv. õp. Krista Salf