Meie kooli 1.-2.klassi tüdrukute tantsurühm “Tantsurõõmuke” osales 31.mail Tartu võimlemispeol “Õnneks on võimlemine”. Oli väga rõõmus ja üllatusi täis pidu!
Kiitus ja tänusõnad kõigile tüdrukutele, nende vanematele ja meie toetajatele!
Õnneks oli võimlemine ja õnneks ei kao ta kuhugi!














