Vilistlased toovad elevust kooliellu

Sellel nädalal kohtub meie koolipere kolme vilistlasega, kes enne vilistlaste kokkutulekut leiavad tee oma kodukooli.
 
Esmaspäeval, 8. aprillil, võttis 4.-5. klassi poiste ning 8.-9. klassi poiste ja tüdrukute kehalise kasvatuse tunnid üle kahekordne Viluste kooli Aasta Sportlane, Samy Tammpere. Samy on olnud seotud CrossFitiga juba ligemale neli aastat ning ta oli lahkelt nõus näitama noortele, mida tähendab üks CrossFiti treening. Seda muidugi vastavalt noorte vanusele ja võimekusele.
 
Mis imeloom on CrossFit? See on mitmekülgne ja vaheldusrikas treening, mis põhineb üldkehaliste harjutuste kõrgel intensiivsusel sooritamisel. CrossFit parandab efektiivselt treenija üldfüüsilist võimekust ja aitab seeläbi igapäevases elus teha, jõuda ja olla rohkem.
 
Aitäh, Samy, et leidsid aega tulla Vilustesse ja näidata noortele täiesti teistsugust spordimaailma!